Lesson Seven .:Drawn image:.

درس هفتم: تصویر تو خالی

در این درس شما رو با روش جالب و حیرت آوری آشنا میکنم. تا بحال میدان آزادی را نقاشی کرده ای؟ میخواهم نشان دهم چگونه یک عکس رو تبدیل به یه نقاشی با مداد بکنید. جالبه! نه؟

 ابتدا از قسمت File>Open و یا کلیدهای میانبر Ctrl+O را همزمان زده و از دستگاه خود آدرس تصویر را بدهید و آن را باز نمایید.

من در این بخش تصویر میدان آزادی رو انتخاب کردم و Open اش کردم.

  سپس از راه Filter>Blur>Smart Blur را انتخاب نمایید و اینگونه تنظیمش کنید:

Radius:2.0, Threshold:56, Quality: High, Mode: Edge Only

پس از ایجاد تنظیمات OK را بزنید.

تصویر شما بدین شکل در می آید.

  از قسمت Image>Adjust>Invert را بزنید، این کار باعث معکوس کردن رنگ میشود. حاصل کار تا اینجا بدین شکل است:

 حال برای ایجاد زیبایی بیشتر در کارتان از قسمت filter>Blur>Guassian blur را انتخاب کنید و تنظیم آنرا بروی 0.7 بگذارید و OK نمایید.

مطمئن هستم که از تغییر عکسهای خود به یک نقاشی و یا بهتر بگویم به یک اتود لذت خواهید برد! امتحان کنید...

-:دریافت فایل PSD این درس:-

اگر به مشکل برخوردی و سئوال داشتی همین زیر بنویس!

 

Copyright © 2003 Meysam Jafarynezhad. All rights reserved

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه سوم 12 1387

Lesson Six .:Twinkle little star:.

درس ششم: ساخت ستاره چشمک زن

در این درس شما رو با روش ساخت یک ستاره زیبا آشنا میکنم. این درس در Edit بعضی از تصاویر کاربرد دارد، و میخواهید نشان دهید که بخشی از آن در حال درخشش است.

  گام نخست شما از راه File>New یک صفحه جدید میسازید (کلیدهای میانبر Ctrl+N). ابعاد آنرا 400*400 پیکسل انتخاب نمایید.  دکمه OK را فشار دهید.

 

  سپس ابزار سطل رنگ  Paint bucket tool  را انتخاب و کل صفحه را رنگ مشکی کنید. سپس از قسمت Filter>Lens Flare را انتخاب کنید، و اینگونه تنظیماتش را انجام دهید.

Brightness: 100%

Lens Type: 105 mm Prime

تنظیم نور لنز در وسط. پس از ایجاد تنظیمات OK را بزنید.

 

 از Layer>New Layer را بزنید ( کلیدهای میانبر Shift+Ctrl+N ). و هر نامی دوست دارید برای آن بگذارید. و یا در زیر پنجره لایه ها دکمه  New Layer را بفشارید.

 حال ابزار  eliptical marquee tool را انتخاب کنید، و تنظیمات آنرا بر این اساس بگذارید:

Feather: 40px

Anti-aliased: Check mark

Style: Fixed Size

Width: 4in   Height: 4in

دایره ای در وسط صفحه Select کنین.

اکنون ابزار  Brush Tool را انتخاب کنید. و مجدد این تنظیمات را برای آن انتخاب نمایید. انتخاب نوع Brush تان Drop Shadow Brushes باشد و Master Diameter آن عدد 8px بگذارید. سپس با پایین نگهداشتن دکمه Shift کیبورد مانند شکل چهار خط مستقیم از مرکز به بیرون رسم کنید.

 به عنوان کار نهایی از قسمت Edit>Transform>Rotate را انتخاب کنید. (توجه داشته باشید که انتخاب شما بر روی لایه اول باشد) و گوشه ای را انتخاب کنید و تشعشات را به دلخواه خود بچرخانید.

خوب این هم تصویر نهایی؛ ساده و بسیار زیبا!


-:دریافت فایل PSD این درس:-

اگر به مشکل برخوردی و سئوال داشتی همین زیر بنویس!

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه سوم 12 1387

Lesson Five .:Photo Vignette:.

درس پنجم: ساخت کارت پستال

می خواهم در این درس شما رو بازم با فیلترهای فتوشاپ بیشتر آشنا کنم. البته لازم به ذکر که همه فتوشاپ فیلتر نیست! و منم سعی میکنم درسهایی رو بگم که شما دنبال انجام این کارها بروی عکس خودتون هستین، و میخواین جلوه های ویژه ای بدست بیارین. یکی از کاربردهای این درس برای ساخت کارت پستالهای اینترنتی یا همون E-card هاست.

من عکسهایی رو از کوه دماوند و میدان آزادی برا این کار انتخاب کردم

 

 گام نخست شما از راه File>New یک صفحه جدید میسازید (کلیدهای میانبر Ctrl+N). ابعاد آنرا 400*400 پیکسل انتخاب نمایید.  دکمه OK را فشار دهید.

   خوب حالا به یک عکس برای ایجاد افکت بروی آن نیاز داریم، از قسمت File>Open و یا کلیدهای میانبر Ctrl+O را زده و از دستگاه خود آدرس تصویر را بدهید و آن را باز نمایید. اکنون نیاز است این تصویر بر روی صفحه جدید شما قرار بگیره، برای این کار ابتدا عکس را Select یا انتخاب باید کرد. این دستور در برنامه فتوشاپ بدین شکل است: از قسمت Select>All را انتخاب کنین و یا کلیدهای میانبر Ctrl+A را بزنین. دور تا دور تصویری که می خواهید به صفحه جدید انتقال دهید و به آن افکت دهید، به شکل نقطه چین در حال حرکتن! خوب اکنون باید از این تصویر کپی برداری نمایید، از بخش Edit>copy و یا کلیدهای میانبر Ctrl+C را فشار دهید. و سپس بروی صفحه جدید خود این نسخه را بچسبانید. (Edit>Paste و یا کلیدهای میانبر Ctrl+V را همزمان بزنین).

 ااکنون از سه ابزار برای Select کردن میتوانیم استفاده کنیم، ابتدا از ابزار  rectangle marquee tool قسمتی مستطیل شکل را Select یا انتخاب میکند. دومین ابزار  eliptical marquee tool برای انتخابهای دایره ای یا بیضی شکل و سومین ابزار   Polygon Lasso  برای انتخاب محدوده دلخواه است. پس از انتخاب و رها نمودن دکمه چپ ماوس، قسمت انتخابی به شکل نقطه چین حرکتی در می آید. (نکته مهم: هنگام انتخاب دقت داشته باشید که Layer1 شما در وضعیت انتخاب باشد).

 

 اکنون باید یک ماسک برای این لایه بسازیم که در زیر پنجره Layers دکمه  Add layer mask را بفشارید، و یا اینکه از قسمت Layer>AddLayerMask>Reveal Selection را انتخاب نمایید. تصویر شما و تصویر پنجره Layers شما پس از انتخاب و زدن دکمه ساخت لایه ماسک بدین شکل باید باشد.

 خوب، اکنون از قسمت Filter>Distort>Glass را انتخاب کنین. و تنظیمات را به شکل دلخواه و مطلوب انجام دهید، من تنظیمات دلخواه خود را به عنوان مثال قرار دادم.

Distortion: 3 , Smoothness: 2

Texture: Frosted , Scaling: 100

اکنون این پنجره را برای اعمال تغییرات OK کنید. و دور تا دور تصویر بدین شکل در می آید.

خوب اینم تصویر نهایی به شکل بزرگ نمایی آن


اما درس تمام نشده! صبر کنین؛ تحت شماره ششم که در زیره ایجاد افکتهای دیگر رو به همراه عکسش گفتم. فقط مسیر افکتهای فتوشاپ رو ذکر کردم، همچنین یادآوری کنم که ابزار Select و انتخاب هم از همان بالایی ها استفاده شده، و تنظیمات پنجره ها هم به دلخواه و سلیقه خودتون باشه. روش کار دقیقا روش بالاست، این تمرین رو خوب یاد بگیرین تا بتونین افکتهای زیبایی مثل پایین ایجاد کنید.

 

 ابتدا از مرحله اول تا پنجم را بروی عکس اعمال کنید سپس بجای مرحله پنجم این مراحل را انجام دهید:

Filter>Blur>Guassian Blur

Filter>Brush Strokes>Sprayed Strokes...   

Filter>Distort>Ocean Ripple...

Filter>Distort>Twirl   

باقی فیلترها هم خودتون امتحان کنین، مطمئن باشین نتایج زیبایی حاصل میشه، و شما شاهکارهای زیبایی رو درست میکنید.

خسته نباشید

اگر به مشکل برخوردی و سئوال داشتی همین زیر بنویس!

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه سوم 12 1387
 

Lesson Four .:The Zoom Effect:.

درس چهارم: ایجاد افکت زوم برای تصویر

می خواهم در این درس شما با استفاده از یک فیلتر فتوشاپ تصویری بسازید، که با حرفه ای ترین دوربینهای عکاسی فقط میتوان چنین عکسهایی گرفت! در ضمن علاوه بر این شما با ایجاد، تغییر و یا حذف موارد و اشیاء از درون عکس آشنا میشوید.

 همچون درسهای قبل از راه File>New یک صفحه جدید میسازید، فراموش نکردید که با (کلیدهای میانبر Ctrl+N). ابعاد آنرا 400*400 پیکسل انتخاب کنید.

 حال تصویر مورد نظر را که می خواهید تغییرات پیدا کند از قسمت File>Open و یا کلیدهای میانبر Ctrl+O آدرس دهید تا باز نماید. دقت داشته باشید که تصویری را باز نمایید که انبوهی از مردم باشند، اگر اینگونه تصویری ندارید مثل من یکی از عکسهای شخصی خود را اسکن کنین و یا با Search کردن در سایتهای گوناگون تصویری را بیابید و سپس عکس خود را طبق درس زیر به آن اضافه نمایید.

من برای بالا بردن سرعت کار شما دو تا Sample برا دانلود گذاشتم که این یه عکسه و اینم همین عکس بالاست.

 حالا میخوام عکسم رو بجای این عکس جایگزین کنم.

 ابتدا از دستگاه خود عکسی از خودتان برای باز شدن در فتوشاپ فراخوانی کنید، سپس از جعبه ابزار خود که منوی دست چپ باشد ابزار   Polygon Lasso را انتخاب نمایید. و حساسیت Feather آنرا بروی 2px تنظیم کنید و دور تا دور سر خودتون رو Select یا انتخاب نمایید تا به شکل نقطه چین متحرک در بیاید. (شکل روبرو)

خوب اکنون باید از این تصویر کپی برداری نمایید، از بخش Edit>copy و یا کلیدهای میانبر Ctrl+C را فشار دهید. و سپس بروی صفحه قبلی که همان عکس دسته جمعی باشد این نسخه را بچسبانید. (Edit>Paste و یا کلیدهای میانبر Ctrl+V را بزنین یعنی اول کنترل را نگه دارید سپس دکمه وی را بزنید).

 احتمال دارد همچون کار من تصویر Paste شده کوچکتر و یا بزرگتر از حد معقول باشد، برای تصحیح و رفع این مشکل کافی است از Edit>Free Transform را انتخاب و اگر سایز نیاز به تغییر داشت، تغییر لازم را انجام دهید. (کلیدهای میانبر Ctrl+T ). دقت کنید که درصدهای مربوط به قسمت افقی و عمودی یکسان باشد، در غیر اینصورت امکان ناموزون بودن ابعاد تصویر وجود دارد و تصویر شکلی غیر واقعی به خود میگیرد. حال آنرا در جای مناسب خود که تمایل دارید در آنجا باشد؛ قرارش دهید.

نکته: اگر خواستید تصویر را به شکل آینه ای از چپ به راست و یا بالعکس بگردانید از Edit>Transform>Flip Horizontal را بزنید و برای تغییر آینه عمودی Edit>Transform>Flip Vertical را بفشارین. نتیجه کار تا بحال شکل زیر است!

 اما وارد کار نهایی این درس میشویم که ایجاد فیلتر زوم است، در حال حاضر باید وضعیت لایه های شما از بالا به پایین بدین شکل باشد. لایه مربوط به عکس دسته جمعی را انتخاب کنید. (لایه بالایی مربوط به عکس اضافه شده میباشد، و ممکن است شما آنرا نداشته باشید).

 حال از بخش Filter>Blur>Redial Blur را انتخاب نمایید و عدد Amount 30 را برای آن انتخاب نمایید. و تنظیمات را اینگونه انجام دهید.

Blur Method: Zoom

Quality: Good

 

و گزینه Blur Center مربوط به مرکزیت تصویر شما برای وضوح دادن به آن بخش است. در نهایت برای ایجاد تغییرات OK را بزنین.

 این هم تصویر نهایی کار شما؛ چطوره ؟!؟

خسته نباشید، اگر به مشکل برخوردین سئوالتون را همین زیر بنویسین و چند روز بعد جوابش رو در همینجا ببینید.

-:دریافت فایل PSD این درس:-

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه سوم 12 1387
 

Lesson Three .:Creating Reflections:.

درس سوم: ساخت انعکاس

می خواهم در این درس شما رو با ساخت انعکاسهای اشیاء و نوشته ها آشنا کنم. دوستان ایمیل زدن و گفتن تو درس اول به جعبه انعکاس داده بودی! و یاد نداده بودی چجوریه، چشم؛ اینم درسش.

 گام نخست شما از راه File>New یک صفحه جدید میسازید (کلیدهای میانبر Ctrl+N). ابعاد آنرا 400*400 پیکسل انتخاب نمایید.

 

  حال تصویر مورد نظر را که می خواهید شکل انعکاسی پیدا کند از قسمت File>Open و یا کلیدهای میانبر Ctrl+O آدرس دهید تا باز نماید. من یه کوزه رو برا این کار انتخاب کردم.


 احتمال دارد عکسهای باز شده بر روی صفحه نیاز به تغییر در سایز آنها باشد، برای این کار شما از قسمت Edit>Transform>Scale را انتخاب کرده و به اندازه دلخواه در بیاورید.

  اکنون از قسمت Layer>Duplicate Layer را انتخاب نموده، اگر خواستید نامی برای آن انتخاب کنید و OK نمایید، حا آنرا یک دور بچرخانید یعنی از Edit>Transform>Flip Vertical را بزنید. سپس با استفاده از ابزار  Move Tool تصویر برعکس را به زیر تصویر اولیه بکشانید.


 اکنون برای زیبا سازی از Edit>Transform>Distort را انتخاب نموده و مانند شکل زیر تغییر دهید.

     برای تغییر اندازه میتوانید از Edit>Transform>Scale را انتخاب نموده و به اندازه دلخواه درآورید.


حال باید از محو کاری استفاده کنیم تا انعکاس ما واقعی به نظر برسد، ابزار  Gradient Tool را انتخاب نموده و تنظیم رنگی آنرا مثل شکل بگذارید. یعنی اینکه دست چپ رنگ کار سفید است و دست راست حالت Transparent یعنی حالتی که هیچ رنگی نداشته باشه. حال ماوس را از پایین ترین نقطه انعکاس تا بالاترین نقطه انعکاس بکشید و اکنون دکمه چپ ماوس را رها کنین، تا نتیجه کار اینگونه شود. به شکل زیر:


 

 در نهایت روی بالاترین لایه کلیک و انتخابش کنین، اکنون از قسمت Layer>Merge Down را انتخاب کنید یا کلیدهای میانبر Ctrl+E را بزنید، این کار باعث میشود دو لایه در هم تلفیق شوند.

خسته نباشید، کار نهایی هم این شد

از اینکه تصاویرو نذاشتم منو ببخشید حجمشون زیاد بود!

-:دریافت فایل PSD این درس:-

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه سوم 12 1387
 

Lesson Tow .:3D Grid:.

درس دوم: ساخت یک شبکه سه بعدی

می خواهم در این درس شما رو با ساخت یک شبکه سه بعدی آشنا کنم. شما می تونین از این برای زیبا سازی کارهای گرافیکیتون و یا پشت صحنه های تصویرتون (Background) استفاده کنین.

 

 

 

 اول شما قبل از هر کاری در پایین قسمت جعبه ابزار کارتان رنگهای سیاه و سفید را مطابق شکل انتخاب میکنید.

از راه File>New یک صفحه جدید میسازید (کلیدهای میانبر Ctrl+N). ابعاد آنرا 400*400 پیکسل انتخاب نمایید و Resolution کار خود را دقت 72Pixels/inch بگذارید. Mode کار خود را هم روی RGB Color بگذارید. و Contents کار خود را بر روی Background Color انتخاب نمایید. حاصل کار شما چنین تصویری است:

از این پس کل کادر بالا را فضای کارمان فرض میکنیم.

 

 حال مجدد از قسمت File>New فایلی با ابعاد 20*20 پیکسل و Contents را بروی transparent تنظیم نمایید. حال از قسمت جعبه ابزار  Pencil Tool را انتخاب کنید، و قطر مداد را سه پیکسل انتخاب نمایید، حال از منوی بالا یا همان منوی عنوان View>Fit on Screen و یا کلیدهای میانبر Ctrl+0 را بزنید. حال با ابزار مداد دو خط سفید رنگ در قسمت بالا و چپ ترسیم نمایید. دقت کنید که دو خط به یه اندازه باشن.

 

 

 از قسمت Select>All را انتخاب کنین و یا کلیدهای میانبر Ctrl+A را بزنین. از قسمت Edit>Define Pattern را برگزینید، این کار باعث ایجاد یک الگو به مجموعه الگوهایمان میشود. نامی برای آن مشخص و Ok را برای تایید کار می زنیم.

 

 

 

 برای ادامه کار به روی فایل اول خود بروید، از Layer>New Layer را بزنید ( کلیدهای میانبر Shift+Ctrl+N ). سپس از Edit>Fill را انتخاب کرده و در پنجره جدید الگو یا Pattern خود را انتخاب کنین.

Use: Pattern    Mode: Normal    Opacity: 100%

 

پس از زدن Ok کار شما اینگونه میشود.

چون ما برای ساخت شبکه سه بعدی به تمام آن نیاز نداریم با استفاده از ابزار انتخاب محدوده  rectangle marquee tool قسمتی مستطیل شکل را Select یا انتخاب میکنیم. از Select>Inverse و یا کلیدهای میانبر Shift+Ctrl+I را میزنیم، و در نهایت دکمه Delete بر روی کیبورد خود را بزنید تا قسمتهای زائد آن حذف گردد.

 برای خروج از انتخاب (Deselect) باید از Select>Deselect را انتخاب کنین یا کلیدهای میانبر Ctrl+D را بزنین.در بخش آخر هم مانند درس پیشین به آن پرسپکتیو میدهیم یا به عبارتی آنرا تبدیل به سه بعد میکنیم، از Edit>Transform>Perspective را انتخاب کنید، و آنگونه که میخواهید و مورد علاقه تان است درستش کنید.

 

خسته نباشید، کار نهایی هم این شده!

-:دریافت فایل PSD این درس:-

نظریادتون نره!

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه دوازدهم 11 1387
 

Lesson One .:3D package Box:.

درس اول: ساخت یک جعبه سه بعدی

می خواهم در این درس شما رو با ساخت یک جعبه آشنا کنم. با اینکه ساخت این جعبه خیلی ساده هست، اما بسیار جالب و جذابه! شما می تونین هر عکسی رو روی جعبه خودتون بذارین.

 

 

 گام نخست شما از راه File>New یک صفحه جدید میسازید (کلیدهای میانبر Ctrl+N). ابعاد آنرا 400*400 پیکسل انتخاب نمایید. Resolution کار خود را بسته به کیفیت انتخاب نمایید مثلا برای ساخت عکسهای اینترنتی از دقت 72Pixels/inch استفاده می کنند. Mode کار خود را هم روی RGB Color بگذارید. و Contents کار خود را بر روی White انتخاب نمایید. دکمه OK را در پایان انتخابها فشار دهید.

 

 

  خوب حالا به دو عکس برای ساخت جعبه نیاز داریم، از قسمت File>Open و یا کلیدهای میانبر Ctrl+O از دستگاه خود آدرس دو تصویر را بدهید و آنها را باز نمایید. اکنون نیاز است این دو تصویر بر روی صفحه جدید شما قرار بگیرن، برای این کار ابتدا جداگانه هر عکس را Select یا انتخاب باید کرد. این دستور در برنامه بدین شکل است: از قسمت Select>All را انتخاب کنین و یا کلیدهای میانبر Ctrl+A را بزنین. دور تا دور تصویری که می خواهید به صفحه جدید انتقال دهید و با آن جعبه بسازین، به شکل نقطه چین در حال حرکتن! خوب اکنون باید از این تصویر کپی برداری نمایید، از بخش Edit>copy و یا کلیدهای میانبر Ctrl+C را فشار دهید. و سپس بروی صفحه جدید خود این نسخه را بچسبانید. (Edit>Paste و یا کلیدهای میانبر Ctrl+V را همزمان بزنین).

در مورد تصویر دوم هم همین اعمال را تکرار نمایید، اکنون دو تصویر روی صفحه جدید شما آمده است.

 

 احتمال دارد عکسهای کپی شده بر روی صفحه نیاز به تغییر در سایز آنها باشد، برای این کا شما پس از Paste کردن تصویر بروی صفحه جدید یک لایه در بخش Layers به نام Layer1 اضافه شده است، که الان انتخاب شماست یعنی به رنگ آبی است. (اگر این پنجره باز نیست از Window>Layers را انتخاب و تیک کنار آنرا بزنید). برای تغییر در سایز از قسمت Edit>Transform>Scale را انتخاب کرده و به اندازه دلخواه، مانند تصویر در بیاورید.

 

 

 لازم به ذکر است که شما در بخش لایه ها (Layers) باید چنین وضعیتی داشته باشید: پایین ترین لایه Background سپس Layer1 و بعد هم Layer2 مانند شکل.

 

 

 

 

حال نوبت به سه بعدی کردن جعبه رسید، اکنون لایه اول را انتخاب و در حالت فعال قرار دهید، از قسمت Edit>Transform>Perspective را انتخاب کنید، هشت نقطه دور تا دور تصویر نمایان می شوید که با انتخاب نقطه پایینی راستی و حرکت کم به سمت بالا می توان شکل مورد نظر برای جعبه را بدست آورد. سپس از Edit>Free Transform را انتخاب و اگر سایز نیاز به تغییر است انجام دهید. (کلیدهای میانبر Ctrl+T ). در مورد شکل دوم هم همین کارها را تکرار کنید. فقط با این تفاوت که این بار نقطه پایینی گوشه چپ را بالا ببرید تا شکل پرسپکتیو بگیرد.

 

 

 

 خوب، اکنون دو لایه را به هم بچسبانید تا مماس هم شوند...

ااما هنوز کار تمام نشده. و کمی می خواهیم واقعی ترش کنیم.

 

 

 

 

 می خواهیم سایه را به کار بیافزاییم، روی بالاترین لایه (Layer1) کلیک و انتخابش کنین، اکنون از قسمت Layer>Merge Down را انتخاب کنید یا کلیدهای میانبر Ctrl+E را بزنید، این کار باعث میشود دو لایه در هم تلفیق شوند. بعد به Layer>Layer Styles>Drop shadow رفته و تنظیمات آنرا بدین شکل انجام دهید. (تنظیمات)

حالا می خواهیم سایه زیرین را بزنیم، به لایه Background بروید و آنرا انتخاب کنید، و از Layer>New Layer را بزنید ( کلیدهای میانبر Shift+Ctrl+N ) و نام آنرا Shadow بگذارید. از جعبه ابزار خود که منوی دست چپ باشد ابزار   Polygon Lasso را انتخاب نمایید. و مانند شکل روبرو سایه ای طراحی کنید و آنرا با ابزار سطل رنگ  Paint bucket tool  انتخاب و رنگ مشکی کنید.

 

 

برای خروج از انتخاب (Deselect) باید از Select>Deselect را انتخاب کنین یا کلیدهای میانبر Ctrl+D را بزنین. یه ذره دیگه می خوایم واقعیش کنیم، از بخش Filter>Blur>Guassian Blur را انتخاب نمایید و عدد Radius 5 را برای آن انتخاب نمایید.

 

 

 

 خوب برای اتمام کار هم کمی روی Back ground آن افکت می دهیم. 

ابتدا لایه Back ground را انتخاب نمایید. یک لایه جدید به همان روش قبل به نام BG بسازین، رنگ این لایه را کامل سفید کنید البته بوسیله ابزار Paint bucket tool، خوب حال از Filter>Render>Lighting effects را انتخاب کنین و سپس در پنجره باز شده گزینه "five lights up" انتخاب شود. و اونجوری که باعث خوشحالی شما میشه اونها رو چینش کنین.

 

 

خسته نباشید، کار نهایی هم این شد، ضمنا چون درس اول بود اینقدر توضیح داشت، چون باید جزئیات رو دقیق می گفتم، از درس بعد توضیحات کم میشوند!

 

-:دریافت فایل PSD این درس:-

Copyright © 2003 Meysam Jafarynezhad. All rights reserved

دسته ها : آموزش فتوشاپ
شنبه دوازدهم 11 1387
X